Процедури для схуднення в салонах – ефективність косметичних процедур корекції фігури

Поряд із корекцією харчування та спортом не менш ефективний результат приносять спеціальні процедури для схуднення в салонах. Їх налічується дуже багато – одні спрямовані лише на покращення стану шкіри, а інші зачіпають і на жировий прошарок. Будь-який вид характеризується певним впливом та користю. Детальніше про найефективніші процедури для схуднення з інформації з фото нижче.

Косметичні процедури для схуднення

Усі процедури, що сприяють схуднення, поділяються на косметичні та апаратні. Останні є дієвішими у досягненні результату, але вони не такі безпечні, адже мають більшу кількість протипоказань. З цієї причини багато жінок обирають косметичні процедури для схуднення в салонах. Вони характеризуються м'якою та розслаблюючою дією. До таких процедур належать:

 1. Лазня. Висока температура посилює кровообіг, прискорюючи процеси спалювання жиру.
 2. Фитобочка із кедра. Являє собою міні-сауну. Спрямована виведення зайвої рідини, зниження проявів целюліту.
 3. Обгортання та маски. Ці процедури дуже схожі одна на одну. Бувають гарячими чи холодними. Перед самим сеансом тіло скрабують, а потім покривають професійними засобами, до яких входить і таласо-активатор. Обертання впливає на целюліт, виводить токсичні речовини, живить шкіру.
 4. Масаж. Косметичний характер має переважно ручний. Ще один різновид – акупунктурний, який впливає на особливі активні точки організму. Масажні процедури справляють ефект лімфодренажу – покращення кровотоку, підтягування контурів тіла, зменшення целюліту.

Апаратні процедури для схуднення

Вибираючи апаратне схуднення, можна сподіватися більш ефективний результат, але коштують такі процедури дорожче, ніж прості з косметології. Усі вони мають різні способи на тіло. Деякі допомагають досягти результату завдяки електричному струму, інші за допомогою холоду. Існують процедури, що ґрунтуються на ультразвуку або спеціальних банках, що створюють вакуум. З найефективніших процедур салонів можна виділити такі:

 1. Мезотерапія. Полягає у введенні під шкіру спеціальних сумішей із біологічно активних речовин, які прискорюють процеси розщеплення жиру.
 2. Кріотерапія. Цей сеанс в салоні полягає у впливі на шкіру холодом місцево (кріоелектрофорез) або загалом (кріосауна).
 3. Озонотерапія. Є процесом введення в жировий шар препарату з потужного окислювача озону. Завдяки йому жир на проблемних ділянках тане.
кріотерапія для схуднення

LPG масаж

Ця процедура показана при целюліті, низькій еластичності шкіри, набряках та місцевих жирових відкладеннях. Небажаний прошарок у проблемному місці затягують спеціальними роликами. Під ними створюється вакуумний ефект, завдяки якому шкіра розминається. В результаті стимулюється кровообіг, посилюється метаболізм у клітинах. Ефект помітний навіть після одного сеансу. Усього їх рекомендується пройти 6, щоб закріпити ефект.

ЛПДЖ масаж виконується тільки поверх спеціального костюма, який надягають перед сеансом. Він складається з еластичної ендермологічної тканини, що забезпечує гігієнічність процедури. Крім того, костюм знижує болючі відчуття при ковзанні апарату по тілу, не дає шкірі занадто сильно розтягуватися. Вплив насадок може бути різним – від релаксуючого до агресивного, що «розбиває» жирові клітини.

Вакуумно-роликовий масаж LPG

Ще один різновид салонної процедури, для якої використовується масаж апаратом LPG, це ліпомасаж. Він проводиться без спеціального костюма з відкритої шкіри за допомогою антицелюлітної косметики та спеціальних масел. Відмінність процедури полягає в тому, що вона допомагає очистити епідерміс від рогових лусочок. З іншого боку, без костюма виділяється більше екстракту потових і сальних залоз, тобто. активніше виходять шлаки та токсини. Ось ще кілька характеристик ліпомасажу:

 1. Вакуумний масаж сильніше впливає на роботу центральної та периферичної нервової системи. Це посилює процеси обміну речовин.
 2. Апарат для роликового масажу має металеві деталі, які легко ковзають і по відкритій шкірі, особливо по маслу.
 3. Нанесення безпосередньо на шкіру антицелюлітних складів допомагає додатково зволожити шкіру.
 4. При масажі без костюма фахівець краще бачить проблемні місця та їх зміни.

Масаж струмом для схуднення

Професійний масаж струмом для схуднення називається міостимуляцією. На тіло людини в області розташування великих м'язів кріплять спеціальний присоски - електроди. Через них подають мікроструми, що створюють навантаження, аналогічно тому, що характерне для тренувань у спортзалі. Це змушує м'язи скорочуватися, тим самим витрачаючи калорії (до 2000 за сеанс) та спалюючи жир. Міостимуляція має більш високу вартість, але є однією з найефективніших. Для хорошого результату рекомендується пройти 10 сеансів. Заборонена при вагітності, критичних днях та пухлинах.

Програма корекції фігури

Жодні дієти або обгортання не допоможуть позбутися жирової клітини. Вони лише зменшують її, але за неправильного харчування її обсяг знову збільшується. Щоб розбити міцну мембрану жирової клітини та вивести її вміст, використовується кавітація. Принцип дії такої програми корекції фігури схожий на ліпосакцію, коли жиру позбавляються в конкретній проблемній зоні. Завдяки впливу апарату у міжклітинному просторі жирової клітини утворюють бульбашки. Потім вони лопаються та створюють ударну хвилю. Це руйнується жирову клітину.

апаратний масаж для схуднення

Видалення жиру на животі

Сучасною альтернативою масажу є пресотерапія, адже вона замінює одразу 10 його сеансів. За один раз можна втратити до 2-5 см. Вплив цієї процедури для зменшення живота заснований на тиск, який людина відчуває, одягнувши спеціальний костюм. У нього нагнітається повітря з паузами від 0, 5 до 2 хвилин, що призводить до посилення кровообігу. Враження таке, що на тебе одягли корсет. Результатом буде виведення зайвої рідини та зниження ваги. Щоб закріпити ефект, необхідно пройти курс із 14 сеансів із частотою 1 раз на 2 дні.

СПА-процедури для схуднення

Салони можуть запропонувати й інші цікаві та приємні способи зниження ваги. Це СПА-процедури для схуднення. Серед них виділяються такі напрямки, як обгортання, лазня, пілінги та масажі. Останні є найпоширенішими. Масажі можна поєднувати з обгортаннями, аромотерапією, пілінгом. Хороший ефект дає ручний варіант, адже так краще відчувається тиск та й тіло розслабляється. З обгортання більш приємними та дієвими є:

 1. Шоколадне. Омолоджує, зволожує шкіру, допомагає знизити прояв апельсинової кірки. Перед процедурою у салоні тіло розпарюють, потім скрабують, після чого покривають шоколадним складом.
 2. Обгортання з морськими водоростями. Не менш популярно у більшості салонів. Завдяки розведенню спеціального порошку ефірними оліями посилюється ефект процедури. Тіло розслабляється та одночасно тонізується.
шоколадне обгортання для схуднення

Ціна процедур для схуднення в салонах

При виборі конкретного варіанту з перерахованих вище не останнім критерієм є ціна процедур для схуднення в салоні. Вона визначається виходячи з кількох факторів. Вартість залежить від кваліфікації спеціаліста та виду процедури, ступеня її ефективності, складності проведення та використовуваних апаратів.