Інструкція із застосування Keto BodyTone

Інструкція до препарату Keto BodyTone

Капсули Keto BodyTone має свої особливості і показання до застосування. Перед покупкою варто уважно вивчити як відбувається втрата ваги через Кетоз. Це важливо для тих, хто бажає домогтися максимального успіху в процесі схуднення і бажає знати як користуватися цим препаратом.

Як застосовувати капсули

як застосовувати капсули Keto BodyTone

Капсули Keto BodyTone необхідно вживати строго по інструкції. Курс триватиме 1 місяць. Капсули необхідно приймати 2 рази на день, за півгодини до їди. Капсули необхідно запити великою кількістю води. Найкраще приймати їх перед обідом і вечерею. У ці періоди прийому їжі капсули найкраще засвоюються. При цьому раціон повинен бути змінено відповідно схуднення через Кетоз.

Поживні речовини Зразкове процентний вміст в раціоні
жири 70%
білки 25%
вуглеводи 5%

Капсули для кетоза, показання до застосування

Капсули для кетоза відмінно підходять для тих, хто обрав для себе Кетоз як модель схуднення. При застосуванні капсули активують отримання енергії з жирових клітин, тим самим активно спалюючи їх. Це забезпечує посилене вироблення кетонових тел. У свою чергу, нормалізується стан організму, пропаде зайву вагу і знизитися апетит.

В першу чергу, капсули призначені для чоловіків і жінок, які страждають від зайвих жирових відкладень. В процесі вживання знизитися апетит і пропаде постійна апатія і відчуття втоми. При правильному використанні препарату піде надмірна вага і нормалізуються травні процеси в організмі.

Протипоказання до застосування

Капсули не мають протипоказань до застосування. Все завдяки натуральному складу. Все завдяки легкозасвоюваним компонентам, які знаходяться в складі препарату, серед них:

  • Бета-гидроксибутират запускає процес кетозом в організмі;
  • Комплекс кислот і вітамінів в складі капсул допомагає в розщепленні і засвоєнні жирів;
  • Екстракти рослин і трав надають антиоксидантний ефект і нормалізують травлення;
  • Мікроелементи допомагають підтримувати безперервний процес кетозом на високому рівні.

У разі якщо є сумніви, то слід звернутися до лікаря. Але капсули для схуднення повністю перевірені та безпечні. Він захищає організм від розвитку цукрового діабету, пухлин і серцево-судинних захворювань. Препарат повністю безпечний і доступний для придбання в Україні.